FSSM individuellt, 16.2.2019

NYL M20 MYL

Damer 10 km (3+3+3) : 10.0V

 (Lähti: 6, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   243   Antell Jennifer                 IF Femman                           24:02,4        +0,0   3.     7:48,7     2.    15:55,0
  2.   241   Sippus Marie                    Vörå IF                             24:08,3        +5,9   4.     7:53,7     4.    16:00,0
  3.   245   Henriksson Linnea               IF Femman                           24:11,6        +9,2   2.     7:44,0     1.    15:53,2
  4.   242   Lindvall Jennie                 IF Åsarna                           24:34,6       +32,2   1.     7:39,2     3.    15:57,7
  5.   238   Ray Sara                        IK Falken                           25:56,9     +1:54,5   5.     8:23,3     5.    17:09,3
  6.   239   Martikainen Terhi               IF Åsarna                           28:26,7     +4:24,3   6.     9:03,1     6.    18:35,9
       244   Korpi Maarit                    IF Åsarna                          Ei läht.
       240   Kuuttinen Heidi                 IF Minken                          Ei läht.

NYL M20 MYL

Herrar 20 15 km (5x3) : 15.0V

 (Lähti: 10, Keskeytti: 1, Hylätty: 0)

  1.   317   Vuorela Johannes                IF Minken                           35:08,8        +0,0   1.     6:46,8     1.    13:48,7     1.    20:54,0     1.    27:56,0
  2.   312   Kuuttinen Patrik                IF Minken                           36:30,3     +1:21,5   2.     6:53,7     2.    14:00,7     2.    21:13,7     2.    28:48,1
  3.   313   Svartsjö Alex                   IF Femman                           36:52,3     +1:43,5   3.     7:03,6     3.    14:24,5     3.    21:53,9     3.    29:26,0
  4.   309   Lindholm Kevin                  IF Minken                           38:14,2     +3:05,4   4.     7:12,2     4.    14:50,2     5.    22:45,1     4.    30:37,0
  5.   314   Nordström Joakim                IF Sibbo-Vargarna                   38:41,1     +3:32,3   5.     7:13,0     5.    14:51,6     4.    22:41,4     5.    30:40,8
  6.   310   Aurén Axel                      IF Åsarna                           38:45,8     +3:37,0   6.     7:17,9     6.    14:55,5     6.    22:53,0     6.    30:44,4
  7.   315   Liukkonen Leevi                 Borgå Akilles                       40:07,1     +4:58,3   7.     7:22,8     7.    15:12,9     7.    23:23,1     7.    31:42,0
  8.   311   Damlin Anton                    NORRVALLA SKI TEAM                  40:46,1     +5:37,3   8.     7:23,0     8.    15:16,3     8.    23:39,3     8.    32:05,6
  9.   318   Liukkonen Eetu                  Borgå Akilles                       41:03,2     +5:54,4   9.     7:39,2     9.    15:45,9     9.    24:09,4     9.    32:31,5
       316   Nordman Axel                    Borgå Akilles                         Kesk.

NYL M20 MYL

Herrar 15 km (5x3) : 15.0V

 (Lähti: 16, Keskeytti: 1, Hylätty: 0)

  1.   340   Lindholm Remi                   IF Minken                           35:45,6        +0,0   1.     6:43,3     1.    13:45,5     1.    21:08,5     1.    28:39,9
  2.   339   Gustafsson Joachim              IF Femman                           36:20,2       +34,6   2.     6:50,0     2.    14:02,4     2.    21:27,1     2.    28:58,7
  3.   335   Nordström Jonas                 IF Sibbo-Vargarna                   36:22,3       +36,7   3.     6:50,7     3.    14:03,7     3.    21:30,7     3.    29:00,6
  4.   336   Kronberg Patrick                IF Minken                           36:51,5     +1:05,9  11.     7:11,2     5.    14:26,7     5.    21:45,6     4.    29:21,9
  5.   337   Kronberg Christian              IF Minken                           37:06,6     +1:21,0   4.     6:52,0     4.    14:05,9     4.    21:34,8     5.    29:22,6
  6.   323   Wihlman Niklas                  Pargas IF                           37:18,5     +1:32,9   8.     7:09,4     7.    14:28,8     7.    21:59,2     7.    29:39,8
  7.   326   Passell Jan-Eric                Pargas IF                           37:21,3     +1:35,7   9.     7:09,6     8.    14:31,8     6.    21:56,7     6.    29:36,3
  8.   332   Karlström Hugo                  IF Åsarna                           37:25,7     +1:40,1   5.     7:06,2    10.    14:35,9     9.    22:09,4     8.    29:49,5
  9.   330   Tulonen Benjamin                IF Sibbo-Vargarna                   37:40,7     +1:55,1   5.     7:06,2     6.    14:27,4     8.    22:04,4     9.    29:52,2
 10.   338   Gustafsson Johan                IF Femman                           37:44,1     +1:58,5   7.     7:08,6     9.    14:34,2    10.    22:09,7    10.    29:57,5
 11.   334   Stenbacka Wilhelm               IF Sibbo-Vargarna                   38:35,5     +2:49,9  10.     7:09,7    11.    14:44,1    11.    22:34,4    11.    30:33,4
 12.   322   Sundström Niklas                IF Femman                           38:52,3     +3:06,7  12.     7:17,7    12.    14:55,5    13.    22:53,3    12.    30:52,2
 13.   333   Sundqvist Benjamin              IF Minken                           38:57,5     +3:11,9  13.     7:23,3    13.    15:04,6    12.    22:52,8    13.    30:57,5
 14.   331   Holmgren Benjamin               IF Sibbo-Vargarna                   39:36,1     +3:50,5  14.     7:36,8    14.    15:26,8    14.    23:17,8    14.    31:12,1
 15.   328   Eklund Kristian                 Pargas IF                           40:46,1     +5:00,5  15.     7:45,3    15.    15:51,5    15.    24:05,4    15.    32:23,7
       329   Lönnbäck Kasper                 IF Minken                             Kesk.
       321   Ahlvik Johan                    IK Falken                          Ei läht.
       324   Fröberg Robin                   Pargas IF                          Ei läht.
       327   Norrgård Martin                 Pargas IF                          Ei läht.
       325   Portin Fredric                  Pargas IF                          Ei läht.